Kõrvapõletik 08.04.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere
Oli nädal aega nohu olnud. Tundus, et hakkab paremaks minema ja ärkasin kolmapäeval kõrva valuga. Neljapäeval hakkas ka teine kõrv valutama ja sain antibiootikumid. Laupäeval oli suur pea valu terve päev. Tänaseks kõrvad pidevalt ei valuta, aegajalt lööb korraks valu kõrvadesse. Nina kinni ei ole. Mõlemad kõrvad on lukus ja pinisevad. Kuulmine on väga kehvaks jäänud. See kõik on väga häiriv. Mida peaks tegema?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Teile on määratud kõrvapõletikuravi, paranemine võib võtta 2-3 nädalat aega. Ravi määranud arst jälgib Teie paranemist, vajadusel korrigeerib ravi.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi