Valged väiksed valged punnid- oleks nagu nahaalused. 29.03.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Kas pildi järgi on võimalik tuvastada võimalik diagnoos. Perearst, vaatas üle aga ei näinud vajadust põhjalikumaks kontrolliks. Ise olen vaadanud piltide järgi Fordyce'i täpid

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Jah, meenutab Fordyce leidu, see võib esineda ka suu limaskestal. See ei vaja eriravi, hea, et arst on Teid vahetult juba vaadanud. Soovitan selle limaskesta muutuse jälgimist, kui see suureneb, tekib haavandumine vm, siis kindlasti vajalik arsti konsultatsioon.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi