Nahal punnid 24.04.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere
Poisil sellised punnid. Eelmine aasta oli üks suurem ja teised väiksed ning suve lõpus ei pööranud nendele tähelepanu aga need on nüüd kõik sellised suuremad, torkavad koheselt silma ja oleks sees nagu valged. Pigistades tuleb valget ollust, nagu vistrikulgi.
Mis see olla võib ja kuhu pöörduma peaks?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Need on nakkuslikud molluskid. Apteegi käsimüügist ostke salvi Molutrex. Kõiki haiguskoldeid ravida samal ajal. Täpsustavad soovitused perearstilt.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi