Iiveldus ja söök ei taha alla minna 25.03.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Kunagi avastati mul armistunud maohaavandid ja oli ka siis kõhu varvused ja iiveldus. Nüüd 19 märtsis hakkas mul iiveldus ja järgnes ka kõhu vaevused, et ei saanud ka magada. Ütlen ära, et iiveldusega ma terve elu elanud enamasti ja ei tea mis aitaks selle puhul.
Söömisega on raskusi, isegi kui kõht võib tühi olla on mul toitu raske alla neelata ja kõht läheb paarist ampsust täis. Peale sööki on mul veel rohkem halb olla kui tühja. See probleem hakkas ss eelmine nädal.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kahjuks ei saa anda konkreetseid ravisoovitusi. Palun pöörduge arsti vastuvõtule, ainult nii on võimalik põhjendatud käsitlus. Oletada e kirja teel ei ole eetiline.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi