Südame kloppimine ja lisaks valud vasakus küljes ja neeru piirkonnas. 21.03.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!

Tegin holteri uuringu ja sain sellise vastuse. Kas saaksite palun tõlgendada. Ja lisaks on mõned analüüsid korrast ära küll teise probleemi pärast, aha äkki saate anda nõu ka selle kohapealt kas on väga tõsine probleem. Ette tänades

Siinusarütmia (siinusrütm ja supraventrikulaarne mittepatoloogiline rütm) keskmine ööpäevane pulsisagedus 80 korda minutis (minimaalne 53 korda minutis, maksimaalne 132 korda minutis). 1 % ajast fr. alla 60x/min. 7 % ajast fr. üle 100x/min. 43 isoleeritud SVESid. Üks VES. Tahhükardia foonil astsend. ST depressioon.Pause ei registreeritud.
Valud vasakus küljes ja neeru piirkonnas juba mittu kuud.
Analüüsid

Kalprotektiin roojas
Üle normi
54µg/g

Peitveri roojas (Hb)
Negatiivne

Uriin :
Albumiin uriinis
Üle normi
30,4mg/L
Leukotsüüdid
500 /uL
Erütrotsüüdid
50 /uL

Veri korras põletiku pole. On tehtud ka kompuuter uurin mis oli korras

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Uuringud ei ole päris korras. Soovitan nõu pidada arstiga, kes need määras.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi