Kiiresti täituv põis. 07.03.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Mind vaevavad eelmise aasta suve alguses tekkinud põieprobleemid. Põis täitub kiirelt ja valdaks tunne nagu oleks viimase piirini täis ( rõhuv tunne põiel või selles piirkonnas ), aga reaalselt korraga väljutades tuleb ca 200-250ml. Väga keeruline on suuremas koguses vett juua ja autojuhi tööna ei saa igal pool peatust teha samuti, siis tekibki tunne, et enam ei jõua hoida ja jalad ristis olek pole ka lahendus. Aga probleem on häiriv ja jäänud minuga senini. Mida ma tegema peaksin, olen ka käinud meestearstil Viljandis, aga sealt abi pole saanud. Kuidas edasi? Vastust oodates.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kirjeldus on omane põieärritussündroomile. Lõpliku otsuse vormistab arst, kes saab Teid vahetult uurida. Selle leevenduseks on ka ravimid, nt trospiumkloriid 15 mg 2 x päevas jt.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi