Päraku probleem 18.01.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere. Probleem selline et 2 kuud tagasi sisemiste hemorroidide operatsioon. Pärast oppi paar nädalat hiljem oli kõik ok ja nii kuu aega. Nüüd viimased 2 nädalat vetsus ei tule midagi isegi lahtisti ja mikrolaxiga ei saa roojatud. Ainult meeletu valu punnitamisel aga miski oleks nagu ees või ei mahu läbi.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Esmane soovitus- kõhukinnisust vähendav toiduvalik, piisav joogivesi ja liikumine. Äärmisel vajadusel lahtisti, neid on mitmeid. Kõige efektiivsem on Microlax, suurema tropi eest kangutamiseks.
Kindlasti soovitan nõu pidada oma perearstiga, infot annab juba kabinetis tehtav piirkonna digitaalne uuring. Edasine juba on arsti otsustada.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi