Vererõhu ravimid 26.12.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere,
Mulle määrati kõrge vererõhu tõttu ravim co-dalnessa. Unustasin arstile vastuvõtul öelda, et mul on lisahaigusena avatud nurgaga glaukoom ja eemaldatud kilpnääre ehk siis kasutan l tyroxini ja timolol silmatilku. Kas määratud ravimil võib olla minu jaoks vastunäidustusi?
Tänuga

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Arstil on programm, mis näitab ebasoodsaid koostoimeid. Kindlasti oleks arst seda ütelnud. Koostöö oma arstidega.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi