Köha 09.11.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere, olin nohus-köhas. Nohust sain lahti ja peaaegu köhast ka. Kui pikalt räägin hakkab kurgus köditama/kraapima ja tuleb paari sekundiline köhahoog. Magades, rahulikult olles pole midagi. Kurgulagi natuke punane. Mis ravimeid soovitate.( ròga pole ja polnud ka nohuajal. Lihtsalt kôditav kurk.
Tänan

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Neid vaevusi ei saa uurida ega ravida arvutiabil. Saan soovitada ainult head koostööd oma arstidega, lahendused leitakse, kuigi aega võib kuluda.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi