Mädapunn operatsioonihaaval 08.11.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere,
Käisin 2023 augusti keskel operatsioonil käeluumurruga (pandi metall sisse). Nüüd on kuskil paar nädalat tagasi hakanud haava peale tekkima mädapunn ja üsna suur. Haav on normaalselt paranenud, kuid kas see punn on normaalne? Palaviku pole ja käsi ei valuta.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võib ette tulla. Paikne ravi apteekri v perearsti soovitusel.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi