Suus põse juures mingi punane täpp 15.10.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Hommikul ärgates tundsin keelega, et vasakul pool põses on mingi konarlus. Suu oli ka selline matukene tuim. Peegli ette minnes avastasin et seal on mingisugune punakas pisike punn ja nagu ka punakas laik. Panen ka teile pildi. Tarvitan ka nikotiini patju. Hirm on, et tegu võib olla suuõõne vähiga. Muidu suus probleeme pole varem nagu olnud. Kas oskate öelda millega tegu võib olla?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võimalikke põhjuseid on mitu. Oletada ei saa. Vähileidu ei ole. Arvuti teel ei saa haigust diagnoosida ega ravida. Soovitan pöörduda esmalt oma perearsti vastuvõtule.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi