Pruun täpp suus 19.01.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere,

Avastasin suus/põses imepisikese pruuni täpi . Millega võiks olla tegu, kas see on tavapärane või on põhjust muretsemiseks . Kas / millies arsti poole peaksin pöörduma ?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kahjuks ei saa ma muud ütelda, kui seda- pöörduge oma perearti poole. Täpi taga võib olla mõni muu oluline sümptom, mis ei pruugi Teid häirida, kuid on samas oluline.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi