Põie probleem 06.09.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere

Mure lähedase pärast. Peale insulti (jaan.2022) peamiselt voodikeskne. Kasutab mähkmeid.

Probleemid põiega. E.Coli bakter.

Praegu vere näit GGT 98. Uriinis leukotsüüdid 500.

Kas need näidud on juba kriitilised? Kas võib olla neerukahjustus või probleem maksaga?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Tabatud on erinevad elundkonnad. Voodihaigel võib mähkmest levida kuseteedesse pisikuid ja tekib põletik.
Maksaproovi tõusu põhjuseid peab uurima. Teid aitab Teie perearst..

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi