Sissekasvanud karv? 27.08.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tükk aega tagasi tekkis rinnale/nibu lähedale sissekasvanud karv, mis paranes päris kaua (tekkis koorik, pärast seda jäi punane punnike)
Nüüd tekkis sinna samasse kohta taaskord karv ning see koht/punn väga ebamugav ning valus (karva sain kätte).
Mida saaksin teha, et olukorda parandada/valu vähendada?
Kuna nahk õrn seal siis väga ebamugav.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Arvuti teel, vaid vaevusi lugedes ei ole võimalik midagi kindlat diagnoosida ja ravi soovitada.
Saan soovitada perearsti konsultatsiooni ja edasist käsitlust.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi