Vöötohatise tagajärg 20.07.23 / Perearst

Külastaja küsib:

vöötohatise tagajärjeks jäi pea tagumise segmendi parempoolse alumise osa sügelus ja ebamugavuse tunne , jäi ka tuntav vagu- 1mm sügavune ja 5 cm ümaralt lai.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Ohatisejärgne valu võib olla üsna ebameeldiv. Selle leevenduseks kasutatakse nn närvivalu ravimeid, nt pregabaliin ja süsteprotseduure. Alati ei õnnestu head lahendust esimesel kohtumisel arstidega, vajalik on pikem koostöö ja erinevate ravivõtete proovimine.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi