Kas borrelioos 14.07.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere,
Nädala alguses avastasin vöö kohalt suure sügeleva laigu. Eelnevalt olid mul tekkinud imelikud sümptomid, näol ja suu ümbruses tekkis tuimus nagu oleks hambaarsti juures valuvaigistavat süsti saanud. Lisaks surid ära sõrmed ja varbad. Tänaseks on need sümptomid lahkunud ja pidasin neid uue vererõhu rohu bisoprololi kõrvalmõjudeks. Enesetunne on olnud terve nädal haiglane, peavalu ja suur higistamine. Kraadinud ei ole. Kas lisatud pildi järgi on võimalik öelda, mis löövega võib olla tegemist?
Tänuga

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Raske öelda, võimalikke põhjuseid mitu, oletada ei saa. Saan soovitada perearsti konsultatsiooni, edasist käsitlust.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi