Huule all punn 19.04.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 17.a noormees. Mind vaevab punn/tükk mis asub huule seespool (huule all igeme piiril). Muna pole näha vaid keelega/ sõrmega katsudes annab tunda. Ei ole valulik. Kas see võib midagi tõsist olla?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Midagi konkreetset diagnoosi ja ravi kohta ei ole võmalik inimest nägemata ütelda ja oletamine ei ole eetiline. Saan soovitada koostööd oma perearstiga, tema korraldab põhjendatud uuringud ja konsultatsioonid, ravi. Ainult nii on võimalik edasi liikuda sisulise lahenduse suunas.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi