Mis mul naha peal on? Sooviks abi. 18.04.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere,

Mul on väiksest saadik olnud nahal selline sünnimärk/punn, ta pole vist tegelikult sünnimärk, vaid mingi kõrgend nahal? Ma täpselt ei tea. Nahaarstil käidud pigistati sealt rasu välja, siis läks väiksemaks ja siis jälle läks tagasi suuremaks, öeldi, et ohtlik pole aga ikkagi. Kas saaks abi, mis see olla võib? Kuidas sellest lahti saaks? Kuhu minema peab? Kas koduse vahenditega saab ka kuidagi, või apteegi kaudu(kasvõi natuke väiksemaks, enne kui päriselt lahti saaks). . See näeb pildil väike välja aga päris elus see on ikkagi suurem ja häiriv.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
See võib olla väiksem rasutsüst. Usun, et kogenud ilukirurg täpsustab seda ja teeb lõpliku protseduuri. Pigistamine on ajutine.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi