Valud seljas roidekaare all neerude piirkonnas seesmised 13.04.23 / Perearst

Külastaja küsib:

2 nâdalat tugevad valud seljapool roidekaare all neerude piirkonnas seespool. Minuarust valud tekivad pigem pärast sööki. Liikumisest vôi mitteliikumisest sôltumata. Kestavad paar tundi.
Esmased analüüsid on vôetud ja nâitajad on korras, pôletik ja uriin.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kindlat diagnoosi ja ravi ei saa arvuti teel määrata. Oletama ei hakka. Saan soovitada pöördumist arsti vastuvõtule, vahetut kontrolli, põhjendatud uuringuid ja ravi.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi