imelikud punnid keelel ja kurgumandel turses 02.04.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere
u kuu tagasi tegin kaaslasele suuseksi peale mida tekkis kurguvalu ja kurgumandel läks turse, valu küll taandus kuid kurgumandel jäi turse , samuti on tekkinud keelele imelikud punnid . millega võib tegu olla ja kas need võivad omavahel seotud olla ?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kindlat diagnoosi ja ravi ei saa arvuti teel määrata. Oletama ei hakka. Saan soovitada pöördumist arsti vastuvõtule, vahetut kontrolli, põhjendatud uuringuid ja ravi.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi