Liikuv muna kaelal 21.03.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!

Avastasin hiljuti vasaku kaela poolel valutu liikuva väikese ~1cm “kummipalli” taolise muna. Pool aastat on see muna seal olnud, tekkis siis kui mul oli tugev nohu. Suuremaks pole ta läinud. Lihtsalt muretsen, et miks pole taandunud. Vereproovid on korras, põletikku ei näita. Kaelal seda näha pole, vaid katsudes tunda.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Soovitan seda "muna" koostöös perearstiga uurida. Ultraheli, vajadusel proovitükk ja edasine käsitlus. Pool aastat on pikk aeg.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi