Kaenla all lööve 15.12.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Umbes kuu aega tagasi oli kaenla all 1-2 punast laiku, mis sügelesid kergelt. Lööve tasapisi laienes ja viimase 2 nädala jooksul on lööve tugevasti laienenud ja sügeleb veidi rohkem. Varasemale lööbele on tekkinud kuiv koorik. Vesiville ei ole, laienevad väikesed punased täpid. Nüüd on levinud mõlema käe alla, õlale ja küljele.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Ilmselt mõni dermatiidi vorm. Palun pöörduge perearsti vastuvõtule, temalt täpsustavad uuringud ja ravi.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi