Tükk kaenla all 12.02.04 / Perearst

Külastaja küsib:

Olen 33-aastane mees. Umbes kaks nädalat tagasi hakkas mul kaenla alla naha alla tekkima kõva tükk. Kasvas umbes pähklisuuruseks, katsudes valus ei olnud (kui just kõvasti ei surunud, siis oli kergelt valus). Seejärel hakkas väiksemaks muutuma ja nüüd on nii väikese herne suurune.
Millega võib tegemist olla?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Kas higinäärme põletik, rasunäärme tsüst või lümfisõlme põletik. Muud ei saa praegu kosta.
Head tervist soovides Madis Veskimägi