5. aastasel lapsel lööve suguelundite piirkonnas 13.12.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere
Lapsel tekkinud selline lööve suguelundite piirkonda, meenutab mulle nagu mähkmelöövet, punetav nahk ja mõned punnid. Kuigi laps juba 5 aastane. Peseme regulaarselt aga millest võib selline lööve tingitud olla? (Hetkel panin peale sudokreemi)

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Põhjuseid võib olla mitu- allergiline nahapõletik nt pesupulbri jääkide suhtes aluspesus, mõtlen ka naaskelsabade e linaluu ussidele jm. Perearsti konsultatsioon, uuringud ja ravi.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi