öised valud põskkoopas 10.12.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Sügisel talvel vaevavad mind öösel valud vasakus peapooles. Magama minnes hea olla, öö jooksul algab suur raskustunne vasakus põskkoopas nina juures, levib otsmikusse ja vahel ka lõualuusse. Hommikul pool pead tuimas valus. See kõik kaob peale ärkamist paari tunni jooksul. Mitte iga öö. Suvel peaaegu üldse mitte. Niimoodi juba mitu aastat. Olen mõõtnud hapnikku, kõik korras. Nohu külastab mind väga harva.Olen vahetanud patja. Alati ainult vasak pool. Millest selline vaevus?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kindlasti mõistate, et selle kirjelduse alusel ei ole võimalik mõnda haigust diagnoosida ega ravi määrata. Oletama ei hakka.
Palun pöörduge oma perearsti vastuvõtule, tema täpsustab vaevused, korraldab vajalikud uuringud ja konsultatsioonid. Ainult nii on võimalik leida tervisemurele sisuline lahendus.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi