Südame UH 07.12.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere.
Käisin südame ultrahelis, kuid kahjuks.nad ei kommenteerinud midagi.
Palun andke teda mis tulemused siit selguvad. Saan saata rohkem andmeid.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Ei leia ühtegi uuringut. Nii Teie kui kõik teised patsiendid, kes soovivad siit saada oma uuringute kommentaare. Ainult see arst, kes määras uuringu, teades täpseid näidustusi ja nähes vahetult uuringuleidu saab seda kommenteerida kõige õigemini. Kõik uuringud on minu hinnangul patsiendi omand ja patsient peab saama kõigest hea ülevaate. Patsient ei tohi olla raviasutusele vahend põnevate uuringute tegemiseks !

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi