Moodustis seljal 01.12.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Parema õla piirkonnas, tekkis koorikuline moodustis. Vahel veritseb, kui dušši all käin ja vahel sügeleb.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Arvan, et see tasuks kirurgiliselt eemaldada, 3 mm terve naha piiril, nahahaav kinni õmmelda ja saata eemaldatud koeosa histoloogiliseks uuringuks. Mõned perearstid teevad seda protseduuri, perearst annab saatekirja vajadusel kirurgi vastuvõtuks.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi