Alakõhu valu ja vererühu kõikumine 16.11.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Alakõhu valu eriti hommikupoole ööd, kõhulahtisus pea üle päeva, krooniline põiepõletik ca 2 kuud, viimasel ajal liitunud vererõhu kõikumine, täna öösel 143/96, kui muidu rõhk olnud madal. Alakõhuvaevuste tõttu hommikupoole ööd olen pikka aega olnud poolmagamata. Päeval tavaliselt vaevused väikesed.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Ma ei saa oletada vaevuse põhjuseid. Kuidas seda järelkontrolli on tehtud ? Mõni piltuuring või koloskoopia ??Saan soovitada vaid koostööd oma arstidega.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi