Pidev valu alakõhus 11.07.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!

Mu elukaaslasel on juba üle kuu aja olnud probleem alakõhu valuga. Alguses kahtlustati eesnäärme põletiku aga uriini- ja vereanalüüsid olid kõik korras. Samuti tehti ka ultraheli, mis ei näidanud midagi. Nüüd oleme tupikus, et millega võiks tegemist olla, sest analüüsid näitavad, et kõik on on justkui korras. Kuigi mees on üle kuu aja, mitu korda päevas valuvaigisteid söönud. Perearst kirjutas nüüdsest välja antibiootikumid aga diagnoos on ikka küsimärgi all. Ainuke sümptom ongi alakõhu valu, kõige hullem on see istudes. Kas te oskaksite aidata, et millega on tegemist või kuhu võiks edasi pöörduda.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Usaldage oma perearsti. Ta määrab ravi ikka faktidele tuginevalt. Kui vaja, määratakse uued uuringud ja konsultatsioonid.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi