Kõril kerge muna äkkist lümfisõlm 11.11.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Tunnen sõrmedega kombates väikest muna, äkkist on lümfisõlm. Muna on väike ( sõrmeotsa suurune) ei valuta.
Ei ole küll liiga palju infot tekstis, aga kas võib olla midagi pahaloomulis.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
See on tervisemure, mida peab arst vahetult uurima ja määrama edasise käsitluse. Pöördu julgesti oma perearsti vastuvõtule.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi