Tükk naha all 29.09.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere! Pöördun küsima nõu sellise probleemi puhul nagu seda on tekkinud muna meenutav tükk naha all näol. Kõikide eelduste kohaselt arvan, et see on rasvkasvaja. Katsudes liigub ning omab kõva tuuma. Muret valmistab see, et kas on normaalne selle tekkimine üleöö ja paar päevaga hajumine ning mitme nädala pärast uuesti tekkimine? Uuesti tekkides tundub olevat kõrgem ja laiem kuid mitte meeletult. Otse küsides, kas peaksin muretsema?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Muretsema ei pea. Peab leidma lahendused. Ilmselt vajab see op eemaldust, seda teeb kas kogemusega perearst või kirurg. Õige on teha ka koeproov.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi