Keele kide 19.07.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere! Ärkasin hommikul üles valuga mis asub keele all ehk keele kide pidi olema, mis see tähendab?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Põhjuseid võin loetleda palju. Igal ühel on neist väikesed erisused, seda peab täpsustama arst reaalsel vastuvõtul, siis ka õige ravi. Keelekida võib olla probleem 2-3 aastastel, mitte 15 a noormehel. See ei teki ega lühene üleöö. Hea koostöö oma perearstiga !

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi