Nina kinnisus 16.06.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere,viimasel ajal kui ma olen massaažis käinud,siis pea alaspidi olles mu nina läheb nii umbseks,et mul on selline tunne,et ma ei saa enam hingata,oskate aimata miks

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
See on normaalne reaktsioon, nn vasomotoorne riniit. Kui muul ajal probleemi pole, siis ei tasu muretseda. Hea koostöö oma perearstiga.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi