Jalal punetav laik 01.06.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere,
antud laik tekkis esmaspäeval (30.05.22) suure sügelusega. Koht on tulitav ja kõva, sügeleb ka. Ei valuta, muid süptomeid ka ei ole. Millega võib tegu olla, pilt on manuses.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võimalusi on palju. Haiguseid ei ole võimalik napi kirjelduse järgi diagnoosida ja ravida. Pilti pole näha. Palun pöörduge oma perearsti vastuvõtule.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi