Tere käisin neljapäeval kolmandat vaktsiini saamas ja täna avastasin suure muna vasaku kaenla alt mis see võiks olla? 21.05.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Käisin neljapäeval saamas kolmandat vaktsiini ja täna avastasin vasaku kaenla alt suure valuliku muna

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kas vaktsiin tehti samasse õlavarde ? Kui nii, siis see võib olla normaalne reaktsioon vaktsiinile. Võimalik, et ka iseseisev muu probleem. Pöörduge oma perearsti vastuvõtule.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi