Ärevus 13.05.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Olen 100kg ja 180cm pikkune, viimase kahe kuu jooksul on mul olnud pidev arevus tervise üle kuna nimelt, tegin uhel paeval rinnapressi ja palju rohkem raskusi lukkasin peale kui tavaliselt ning selle tottu tuli mul rinnavalud kui hingan sugavalt sisse ja selle tottu tuli mul arevushood ja nuud on pidevalt olnud nii, on olnud ka sudame puperdamist tundnud nadal aega aga see tunduvalt laks ara, praegusel ajal on tunda mul jalgades surinat/pulssi ja rinna osas valu vahetevahel. Aeg on pandud kardioloogile aga hirm rabandust saada hoiab mind arevuses.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Olete parajalt ülekaaluline, keha veel kasvab. Ilmselt tekkis mõne rinnalihase kerge rebestus suurel pingutusel. Südamehaigus nii ei avaldu. Valuravi ja rahu. Hea koostöö oma arstidega.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi