Punnid/villid kurgulael 30.12.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere, avastasin täna kogemata keelega kurgulage kombates mingid mügarikud. Tegin siis pilti ja tundub olema kolm villi või kühmu. Oskate öelda kas peaksin pöörduma kellegi poole täpsemalt uurima mis need on? Varasemalt on aeg ajalt kurgulakke tekkinud f haavandeid aga need in ise ära paranenud mingi väikse aja jooksul. Kas ootan mingi nädal kaks ja kui ikkla alles siis perearstile?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Pilti ei näe. Teie vanuses ei muretseks, kui villid püsivad ja suurenevad, lisanduvad uued nähud, siis perearstile.
Head vana-aasta lõppu. Head tervist uuel aastal kõigile kliinik.ee patsientidele !

Madis Veskimägi