Päevane unisus 03.11.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere! Olen mittetöötav pensionär (1 a ei tööta enam). On tekkinud väsimus ja unisus päeval, kuigi magan öösel korralikult ilma unerohuta.
Päeval lõunapaiku lihtsalt pean magama, kui lubaksin, siis võin isegi 1,5 tundi magada, sellisel juhul oleks ööuni rikutud ja püüan vähemaga hakkama saada. Ravimitest võtan ainult 1 tab. triplixami. Veresuhkur oli alla 6, muud näitajad ka päris head, d vitamiin ehk natuke madal, 54 midagi, hakkasin võtma. kolesterool 5,7. Ei oska midagi ette võtta, väga halb see unine olek.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Päevasel unisusel on palju põhjuseid: halb ööuni, unelämbustõbi, kehvveresus, mingi organi talitlushäire jne jne. Kilpnäärme talitlus, analüüsid ?
Saan soovitada ikka head koostööd oma perearstiga.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi