Covidi vastu vaktsineerimine peale puugihammustust 08.08.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Kas puugihammustus mõjutab kuidagi Covidi vastu vaktsineerimist - selle kõrvaltoimeid? Broneeritud on esimene vaktsiinisüst koroona vastu, kuid täna eemaldasin kinnitunud puugi ehk on entefaliidi või borrelioosi oht.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Ärge kartke, pöörduge julgelt Covid-19 vastaseks vaktsineerimiseks.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi