Pidev iiveldus 20.07.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere.

Mure on pideva iiveldusega, mis on kestnud pea 10 kuud ja aina süveneb.
Algab meeletu iiveldus, nõrkus, jõuetus, vahel pearinglus, peavalu, külmavärinad, wc vajadus, vahel oksendamine ja minestus. Algul oli õhtuti ja nüüd on tihti juba ärgates või hommikupoole.
Arst on uurinud soolestiku, maouuringu, kõhu UH, vereproovid, borrelioosi jt. Ise jälgin toitumist. Kuna olen muidu väga energiline ja liikuv inimene on igapäevatoimetused nagu pesu kuivama panek või söögi tegemine ülejõu käiv. Kui see kehv tunne algab olen 2-6h maas siruli, on käinud ka kiirabi, teeb cerucali süsti ja kõik. Ise tarbin ingverit või väga hullus korras cerucali , vitamiini vett, söön kana, kala, juurvilju, rohelist, teraleiba jne. Ennast enam ise aidata ei oska, kuid hääbun igapäevaga. Mida saaks vajaks veel uurimist? Hiljutine vaktsiin tõi kaasa ka veel omakorda kõrvalnähud ja nüüd on juba üsna kehv olla.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Saan vaid soovitada koostööd oma arstidega. Vahest veelkord gastroenteroloogi konsultatsioon või ka haiglauuringud. TAvaliselt ei põhjusta sooleärritussündroom "hääbumist".

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi