Vasakul pool kõhus balud 04.07.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Mul on pikemat aega vasakul pool alakõhus tugevad valud siis tulevad ja kaovad.
Olen käinud naistearstil ja perearsti juures ning ka emos ja on öeldud, et mingeid kive ei ole. Tehti kõhuultraheli . olen saanud perearsti poolt antibiootikumi kuuri ja naistearsti poolt kuid tulemust ei ole andnud. Eriti hakkab valus kui raskusi tõstan. poest koti tassiminegi on minu jaoks keeruline. koos valudega on tekkinud ka see probleem et käin tohti pissil.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Ei saa oletada, vaid soovitan pöörduda perearsti vastuvõtule. Uuringute jätkamine, lahenduste leidmine.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi