Erütrotsüüdid uriinianalüüsis 22.12.20 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere
Eile tundsin tungi pidevalt pissida ja oli valulik, arvasin et tegemist põiepõletikuga. Käisin arstil andmas analüüse kus nähtus erütrotsüüdid 10 ja nitritid positiivsed. Laupäeval lõppes mul menses kuid siiani aeg ajalt määrib ehk kui käin tualetis siis pühkides on selline tumedam voolus paberil. Täna tunnen ka et alaselg valutab. Kas oskate nõu anda millega võiks olla tegemist.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Vabandan viivituse pärast. Olen kindel, et Teie haiguses on kindlasti mingis suunas toimunud muutused. Pigem on tegemist mõõduka põiepõletikuga, valu ja nitritid uriinis. Infot annab ka täisvereproov ja CRV. Esmaseks käsitlejaks on Teie perearst. Käsimüügist võib kasutada nn põieravimeid ja teesid- Urinal, leesikas jt.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi