Valge laik 15.06.20 / Perearst

Külastaja küsib:

Kuu aega tagasi märkasin valget laiku suus. Ega see vähki ei tähenda? Mida teha, et sellest lahti saaksin?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Ei saa täpselt aru, millist valget laiku mõtlete. Rasket haigust ei paista. Minus äratab huvi veidi kollakas pehme suulagi, peaks tegema täisvereproovi , bilirubiini jt "maksaproovid". Teie perearst on Teie parim sõber ja toetaja terviseküsimustes, palun pöörduge tema vastuvõtule.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi