Suu kuivamine pärast hammastepesu 03.04.02 / Perearst

Külastaja küsib:

Tervist! Sooviksin teada, et millest on põhjustataud suu kuivamine pärast hammaste pesu, seda eriti õhtul - tekib suur suukuivus ja vedeliku joomise vajadus. Ma küll ei usu, et tegemist võib olla mingi patoloogiaga, kuid huvi tunnen ikkagi. Tänan!

Arst vastas:

dr Eero Merilind

Perearst

Nõmme Perearstikeskus

Lugupeetud küsija

Soovitan proovida mõnda teist hambapastat, momendil ühtki haigust

diagnoosida ei oska. Võite küsida ka hambaarstide käest.

Lugupidamisega,

dr. Eero Merilind

perearst