Keelenibul valge haavand 12.03.20 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere
Esmaspäeval 2.03 tundain,et mul on imelik neelata. arvasin,et sihvka tükk jäi kusagile suunurka kinni. Kui vaatasin peeglist,siis avastasin sellise valge laigu keelenibult. Kas peaksin ootama 1-2 nädalat ja vaatama kas läheb ära või peaksin kohe oerearstile minema? Niipalju kui googeldasin,siis ebamus suuhaavanditel on haavandi ümbert punane!? Seega see paneb mind muretsema kas tegu võib olla halvaloomulise ka kasvajaga.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Halvaloomulise kasvaja moodi see ei ole kindlasti. Selliseid näsakesi ja laike võib ikka esineda.
Ma vaatan, et Teie suu limaskest näib pildil veidi kahvatum. Võiks ikka külastada oma perearsti ja teha täisvereproovi, kolleeg vaatab ka kurku lähemalt.
Head tervist soovides
Madis Veskimägi