Põrn kõhuvalu vasakpool 11.11.19 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere mul selline probleem,kõhuga olen käinud nii perearsti juures kui Ultrahelis ning kirurgia juures valud juba kuu aega. Sain nyyd vastuse kirurgia käest nimelt. KT kõhukoopast-vaagnast natiivis ja kontrasteerumisejärgselt: - Maksa struktuur ühtlane, sapiteed laienenud pole, sapipõie sein õhuke. - Pankreas, põrn, neerud ja neerupealsed patoloogiata. Põrn veidi suurem, pikimõõdus kuni 13,6cm, leid hetkel mittespetsiifiline. - Lisamassi, vedelikukogumit, vaba vedelikku kõhuõõnes, vaagnas ei tähelda. - Põie sein õhuke. - Skeletis destruktiivseid koldeid ei leia. Kas pean muret tundma? Vastuvõtt alles reedel

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere!
Teie perearst teeb kindlasti täpsustavad vereproovid ja teised analüüsi. Kui need on korras, siis muret pole vaja tunda. Vajadusel tehakse veel kord täpsustavad uuringud ning kindlasti leitakse parimad lahendused sõltuvalt teie täpsest diagnoosist.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi