Ärritunud kaenlaalused 21.07.19 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere.
Mu elukaaslasel on tekkinud kaenla alla, mõlemale poole, punased ärritunud laigud, mis õhtuti sügelema hakkavad.
Laigud on olnud juba umbes kuu aega ning ei ilmuta paranemise märke. Võisid alguse saada uue deodorandi kasutamise ajal, kuid seda enam kaks nädalat kasutanud pole.
Kas oskate selle vähese põhjal suunata meid leevendust pakkuva lahenduseni?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Soovitaksin paikse ravina Travocort salvi 2 x p, 7...10 p. Ehk Teie perearst kirjutab retsepti.
Head tervist soovides
Madis Veskimägi