Väike palavik 22.05.19 / Perearst

Külastaja küsib:

Suur mure seoses palavikuga. Tänaseks on nädal aega püsinud pisike palavik, u 37,0-37,2. Hommikul palavikku pole, samuti ka ohtul mitte umbes 21st. Aga vahepealsel ajal on palavik pidev, kaisin perearstil verd andmas. Veri korras, ei ole poletikku ja koik muud naidud ka head. Kuna kurk
ka matuke kähe arvas srst et ilmselt siiski viirus voi hormonaalne see temperatuur. Tavaliselt on mu kehatemperatuur pigem 36,5 voi 36,6. Nii korge yldiselt pole kunagi. Iga vaiksema liigutuse peale higistan, aeg ajalt ka pea tuikab. Millest see koik voiks olla? Ei tea kuhu poorduda.
Akki borrelioos, kuigi puuki ise pole nainud, elukaaslasel just avastati. Olen kimpus ka arevushairetega ja hakkasin u 3 nadalat tarvitama Paroxetini 20 mg. Kuna olen arevik siis teeb see palavik kohe eriti murelikuks.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Viirusinfektsioonist täielik paranemine võib võtta aega mitmest nädalast kuudeni. See ei ole isegi palavik. Kui Teie arst on rahul ja muretu, siis olge Teie ka. Kui on ärevusgäire, siis "läbi ärevuse suurendusklaasi" paistavad paljud asjad koledamad. Hea kooatöö oma perearstiga !
Head tervist soovides
Madis Veskimägi