Imelik laik kõrvataga 16.05.19 / Perearst

Külastaja küsib:

Tervist,
Nädal aega tagasi leidsin kõrvatagant imeliku punase ringja laigu.
Laik ei sügele ega pole mingeid sümptomeid kus mis asjaga võib tegemist olla?
Olen hetkel kasutanud nädal aega Ketoconazol shampooni ja Klotrimasool kreemi arvates et tegemist võiks olla seenhaigusega. Hetkel nädala ajalisel kasutamisel ei ole laik üldse muutunud.
Kas oskate aidata, et millega võib tegemist olla? Ülejäänud keha on puhas, selline laik on ainult kõrvataga,

Ette tänades,

Arst vastas:

Kristi Otsmaa

dr Kristi Otsmaa

Perearst

Tere!
Kuna võimalikke variante on mitu, ei saa patsienti nägemata ja täpsemat anamneesi teadmata kindlat diagnoosi panna. Soovitan pöörduda oma perearsti või dermatoloogi poole.
lugupidamisega
Kristi Otsmaa
perearst