Kõhuvalu 24.04.18 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Pöördun kõhuvalu tõttu. Umbes aasta algusest tekkis valulikkus paremal ülakõhus. Viimasel ajal kaebused igapäevased. Valu paremal ülakõhus, aeg-ajalt ka paremal keset selga, aeg-ajalt paremas rinnas. Valu iseloomult "tume", tuim, piinav, vahel pidev, vahel tekib järsku ja kaob. Raske paremat jalga kõverdada (jalanõusid jalga panna), parema jala kõverdamisel tekib ebamugavus, raskustunne paremal ülakõhus. Millega võib tegu olla.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Põhjuseid on väga palju. Kahjuks ei saa ma anda isegi arvamust, lähteandmed on väga ebamäärased. Palun pöörduge taas oma perearti poole, ta täpsustab kõike, annab selgitusi, vajadusel täpsustavad uuringud ja konsultatsioonid.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi